DEM Partili Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ayşe Serra Bucak, 19 Ağustos 2019 tarihinden bu yana kayyumsuz ilk mesaisine bugün (15 Nisan 2024) başladı. İlk mesai töreninde Başkan Küçük belediye personelini karşıladı. Küçük, personeline çalışmalarında başarılar dileyerek, geçmiş bayramlarını kutladı.
Gündem
Yayınlanma: 15 Nisan 2024 - 15:40
5 yıl sonra kayyumsuz ilk mesai
DEM Partili Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ayşe Serra Bucak, 5 yıllık bir aradan sonra Diyarbakır'da kayyumsuz ilk mesaisine başladı. Bu tarihi an 2019 yılından bu yana Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde yaşanan kayyum atamalarının sona ermesi anlamına geliyor.
Gündem
15 Nisan 2024 - 15:40
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir